Domů / Paštiky a Foie Gras
AMANDA KIT metal white + kartáček

AMANDA KIT metal white + kartáček

Kód: M02A10 Produktové číslo: 8594174934497
Poznejte nové a rozmanité chutě s naším degustačním setem tří zemí. Set obsahuje : 3x500g yerba mate z braziílie, Argentiny a Paraguaye, Bombillu, Kalabasu a čistící kartáček na bombillu. Ideální kombinace pro gurmány.
Výrobce: Avon & Ragobert
Dostupnost: SKLADEM
AMANDA KIT metal white + kartáček

Poznejte nové a rozmanité chutě s naším degustačním setem tří zemí. Set obsahuje:

  • Pajarito Tradicional yerba mate 500g
  • Pipore yerba mate 500g
  • Canarias yerba mate 500g
  • 3Road calabaza Misiones
  • 3Road Čisticí kartaček pro Bombillu 17cm
  • Bombila- 3Road Bombila B5 (15,5cm) Nerez

Pajarito Tradicional

Yerba mate Pajarito pochází z oblasti Itapúa v Paraguayi. V Paraguayi je  yerba maté považována za národní bohatství a má velkou tradici. 

Pajarito tradicional je silná yerba se stonky a její sušení probíhá v kouři. Listy byly skladovány po dobu 20 měsíců a získaly tak svou nezaměnitelnou identitu a kvalitu. V podstatě jde o proces přirozeného stárnutí, kdy maté získává své vlastnosti, chuť a barvu. Vyznačuje se velmi intenzivní chutí a praženější vůní. Nálev je hutný, tmavý , v chuti lze nalézt kávové a pražené tóny. Pro všechny, kteří chtějí poznat skutečnou chuť Yerba maté.

Země původu: Paraguay

Piporé

Piporé Yerba Mate je jedno z nejvyváženějších klasických argentinských maté na trhu. Přirozeně sladké náznaky hnědého cukru, broskví a javorového sirupu se mísí s odvážnějšími bylinnými, ořechovými a hlubokými zemitými příchutěmi. Se solidní porcí nasekaných větviček (palos) je toto lehké až středně těžké maté dostatečně univerzální pro zkušeného pijce, stejně jako nováčka, který hledá solidní všestranné maté.

Země původu: Argentina

Canarias

Canarias yerba mate je v chuti velmi lahodné. Je složen jenom z lístků a je to 100% produkt bez konzervačních a chemických látek. Listy stromu yerba maté používané k výrobě tohoto produktu pochází ze států Santa Catarina, Paraná a Rio Grande de Sul v Brazílii. Stromy rostou divoce v lesích, v mikroklimatu, který podporuje ideální vývoj vlastností listu.

Země původu: Brazílie

Kalabasa

Kalabasa z argentínské dýně. Jednoduchá a ideální pro každodenní použití. Horní část je obložena hliníkem. Jedná se o přírodní produkt a tak se velikosti mohou lišit. Před prvním použitím kalabasy se doporučuje ošetřit, aby byla zajištěna delší životnost.

Bombila

Bombilla je slámka k pití tradičního čaje Mate. Slouží k procedění nálevu od lístečků. Je vyrobena z nerezové oceli a hodí se na každodenní použití.

Specifikace
Váha 1 kg