Domů / Novinky

Kaldi Premium Gourmet Drip Coffee 10x10g

Kód: C0303 Produktové číslo: 7899731200055
Exkluzivní farmářská namletá zrnková káva v Drip It sáčcích. Nejlepší káva Parany a 5. nejlepší káva Brazílii v roce 2021. 86 bodů SCA. Zrna jsou vybírána pomocí infračerveného elektronického systému, kde jsou jedno po druhém pečlivě analyzována.
Výrobce: Kaldi
Dostupnost: SKLADEM
Kaldi Premium Gourmet Drip Coffee 10x10g
10 sáčku na přípravu výborné překapávané kávy obsahující 10 g namleté zrnkové kávy v každém sáčku. Pokud jste milovníkem kávy a neodpustíte si kávu kdekoliv na cestách, tak tohle je volba pro vás. Stačí horká voda a hrnek. Káva se díky svému obalu, který slouží jako malý překapávač, krásně překape. V této jednoduchosti je opravdu krása.

Legenda nalezená v rukopisech z roku 575 n. l. vypráví, že etiopský pastevec koz jménem Kaldi byl ohromen, když viděl energizující účinek, který listy a plody keře běžného v této oblasti měly na jeho stádo. Po jídle se zvířata obratně vyšplhala na hory a projevila velkou vytrvalost. Kaldi chtěl také ochutnat jeho ovoce a potvrdil zázraky této rostliny. Toto je jeden z prvních příběhů o historii kávy, která je dnes jedním z nejvíce konzumovaných nápojů na světě. Kaldi Café Gourmet se zrodilo s duchem této legendy a stará se o každý detail, od výsadby po sklizeň, od pečlivého výběru zrn potřebných k pražení až po získání jedinečné, exkluzivní kávy. KALDI je káva s kyselinkou připomínající citrusové plody, vlastnosti velmi vyhledávané těmi nejlepšími znalci kávy. Zrna jsou vybírána pomocí infračerveného elektronického systému, kde jsou jedno po druhém pečlivě analyzována. Používají se pouze zrna ze zralého ovoce, vyřazují se všechna zelená, shnilá, připálená a fermentovaná zrna, tedy zrna, která u běžných káv způsobují hořkou chuť a znatelné zkreslení chuti. Další péčí je provoz pražíren pouze s 15 kg najednou, pro získání maximální kvality této pravé speciální kávy.

Vyrobeno v Brazílii
Farma: Harmonia
Oblast: severní Pioneiro do Parana
Druh: 100% arabica - velká pražená zrna typu 2, síta 18 a 19 - nulové vady
Úroveň pražení: 1 - středně světlá
Senzorický popis: tóny karamelu a čokolády s jemnou citrusovou kyselinkou připomínající pomeranč, sametové tělo


Čistá hmotnost: 100g
(10 sáčku obsahující 10 g namleté výběrové zrnkové kávy v každém sáčku).

CERTIFIKÁTY:
• BSCA - speciální kávy
• Certifikát UTZ
• Rainforest
• ABIC Gourmet SUSTENTÁVEL
• Starbucks
Specifikace
Váha 0.1 kg