Domů / Mořské plody

La Perle Francouzké sardinky ''Mademoiselle Perle v dunách'' , 115g

Kód: EC21 Produktové číslo: 3760148296112
Francouzké sardinky v olivovém oleji, ročník 2021. Tyto sardinky zpracovávají se čerstvé a ve starém stylu ručně. Velikosti sardinek se liší podle ročniku. Limitovaná série, Mademoiselle Pearl se zamiluje do svého krásného regionu Vendéen, má se vrátit do
Výrobce: La Perle
Dostupnost: SKLADEM
La Perle Francouzké sardinky ''Mademoiselle Perle v dunách'' , 115g
Mademoiselle Perle, zamilovaná do svého krásného regionu Vendée, využívá svého návratu do Saint-Gilles, aby se ztratila v srdci pláží, dun, bažin a lesů, které sublimují pobřeží Atlantiku. Ideální příležitost načerpat energii a užít si sladkost života ve Vendée. Pro tento ročník 2021 Delphine Cossais pomocí svých štětců ztvárnila slečnu Perle, svou múzu uprostřed krajin, které ji inspirují, u oceánu.

Francouzské ročníkové sardinky La Perle des Dieux, které byly loveny na konci léta na pobřeží Saint-Gilles-Croix-de-Vie a jeho regionu , jsou plodem know-how excelence udržovaného od roku 1887 .. Posledně jmenované jsou skutečné ročníky pro ležení až 10 let, přičemž je třeba je každých šest měsíců obrátit. Dekáda, která jim umožňuje zjemňovat a konfitovat, což je nezbytný rituál k ocenění všech kvalit těchto vzácných sardinek a odhalení jejich aroma. Tento ročník 2021 se vyznačuje teplými a máslovými tóny, které se budou s věkem vyvíjet směrem k lískovým oříškům.

Složení: čerstvé sardinky, extra panenský olivový olej, sůl.
Alergeny: sardinky
Výživové údaje na 100g:
energetická hodnota: 790 kJ / 223 kcal
tuky: 16 g
z toho nasycené mastné kyseliny: 4,3 g z toho Omega 3: 2,95 g
sacharidy: 0,5 g
z toho cukry: 0,5 g
bílkoviny: 23 g
sůl: 0,69 g

Vyrobeno ve Francii.
Čistá hmotnost: 115g
Specifikace
Váha 0.14 kg