Domů / Novinky

La Perle Francouzské sardinky "Cínová svatba - cesta do Polynésie", 115g

Kód: EC22 Produktové číslo: 3760148296204
Francouzské sardinky v olivovém oleji, ročník 2022. Tyto sardinky se zpracovávají čerstvé a ve starém stylu ručně. Velikosti sardinek se liší podle ročniku. Limitovaná série, Mademoiselle Pearl se zamiluje do svého krásného regionu Vendéen, má se vrátit d
Výrobce: La Perle
Dostupnost: SKLADEM
La Perle Francouzské sardinky "Cínová svatba - cesta do Polynésie", 115g
10 let po svatbě slečna Perle a její námořník utečou do tyrkysových vod Polynésie. Plavba s exotickými tóny mezi endemickými ptáky a květinami. Milenci se něžně objímají ve vzpomínce na vášeň, která je spojuje už deset let. Delphine Cossais opět brilantně načrtává svou námořní múzu. Zve nás, abychom vydali svědectví o silné lásce, která v průběhu let oživuje její postavy.

Francouzské ročníkové sardinky La Perle des Dieux, které byly loveny na konci léta na pobřeží Saint-Gilles-Croix-de-Vie a jeho regionu , jsou plodem know-how excelence udržovaného od roku 1887 .. Posledně jmenované jsou skutečné ročníky pro ležení až 10 let, přičemž je třeba je každých šest měsíců obrátit. Dekáda, která jim umožňuje zjemňovat a konfitovat, což je nezbytný rituál k ocenění všech kvalit těchto vzácných sardinek a odhalení jejich aroma. Tento ročník 2021 se vyznačuje teplými a máslovými tóny, které se budou s věkem vyvíjet směrem k lískovým oříškům.

Složení: čerstvé sardinky, extra panenský olivový olej, sůl.
Alergeny: sardinky
Výživové údaje na 100g:
energetická hodnota: 790 kJ / 223 kcal
tuky: 16 g
z toho nasycené mastné kyseliny: 4,3 g z toho Omega 3: 2,95 g
sacharidy: 0,5 g
z toho cukry: 0,5 g
bílkoviny: 23 g
sůl: 0,69 g

Vyrobeno ve Francii.
Čistá hmotnost: 115g
Specifikace
Váha 0.14 kg